Autorizovaný servis Littmann

Oprava stetoskopov Littmann

Aby ste udržali svoj Littmann stetoskop v optimálnej kondícii, odporúčame dodržiavať inštrukcie ohľadom čistenie nižšie. Ak sa napriek tomu u Vášho Littmann stetoskopu objaví problém, ktorý si vyžaduje opravu, zaväzujeme sa, že nahradíme akúkoľvek poškodenú súčiastku (súčiastky) počas záručnej doby zdarma. *

*Záručná doba

Váš stetoskop Littmann má najlepší servis a záručné podmienky. Ak sa objaví chyba materiálu alebo výroby v záručnej dobe, opravy sú vykonané zadarmo, s výnimkou prípadov zjavne nesprávneho používania alebo vonkajšieho poškodenia.

Váš stetoskop Littmann je vyrobený tak, aby Vám roky spoľahlivo slúžil. Pravidelným čistením stetoskopu zaistíte optimálne akustické vlastnosti.

Všeobecné doporučenia pre čistenie:

  • Neponárajte svoj stetoskop do žiadnej tekutiny ani ho žiadnym spôsobom nesterilizujte. Ak je potrebná úplná dezinfekcia, stetoskop je možné utierať roztokom 70% izopropyl alkoholu
  • Chráňte svoj stetoskop pred extrémnym teplom, chladom, rozpúšťadlami a oleji
  • Pre dôkladnejšie čistenie je možné vytiahnuť ušné olivky.

Údržba hadičiek:

Väčšina hadičiek používaných u stetoskopov Littmann je vyrobená z PVC (polyvinylchloridu), ktorý tuhne pri dlhodobej expozícii lipidom ľudskej kože. Nosenie stetoskopu okolo krku môže viesť časom k stuhnutiu hadičiek. Ak nosíte stetoskop okolo krku, odporúčame ho nosiť za golierom, tak, aby sa nedotýkal kože.

Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/

Náhradné diely pre stetoskopy 3M Littmann

  • zvukovodové hadice rôznych farieb
  • membrány a istiace krúžky
  • nasadzovacej olivky

Kompletný sortiment náhradných dielov nájdete v našom internetovom obchode emedik.sk. V prípade opravy v našom servise, nie je potreba náhradné diely objednávať, ale stačí poškodený stetoskop zaslať na adresu nižšie.

Adresa pre zaslanie poškodeného stetoskopu Littmann

HSC Industry, spol. s r.o.
Gogolova 275/24
400 04  Trmice
Česká republika

 

Meno:

Telefón:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje