O spoločnosti

HSC Industry, spol. s r.o., TrmiceHSC Industry je obchodná a servisná organizácia, ktorá vznikla v roku 1998 prevzatím servisných aktivít pôvodnej súkromnej spoločnosti Hofman Servis Centrum 3M. Táto spoločnosť vznikla v roku 1993 a od počiatku zaisťovala záručný a pozáručný servis pre zdravotnícku techniku ​​3M.

Od roku 2000 zabezpečujeme aj predaj špeciálnej zdravotníckej techniky určené na vykonávanie ortopedických a traumou-chirurgických operácií. Došlo k prevzatiu výroby poháňaných inštrumentov 3M novým vlastníkom, spoločnosťou Linvatec. Spoločnosť Linvatec je súčasťou konzorcia ConMed USA.

V roku 2014 sme založili firmu HSC Medical s.r.o. pôsobiaca na slovenskom trhu.

Kvalitný značkový servis

HSC Industry nadväzuje na kvalitný značkový servis poskytovaný spoločnosti 3M a vytvára tak vhodnú podporu predaja pre novo vznikajúce obchodné aktivity firmy.

V oblasti predaja zdravotníckej techniky ponúkame sortiment poháňaných inštrumentov - vŕtačky, frézy, píly pre ortopédiu, traumatológii, neurochirurgii a kardiochirurgii.
Pohonom týchto nástrojov môže byť stlačený vzduch, batérie, elektrina alebo mechanický prevod. Samozrejmosťou je ponuka spotrebného materiálu k týmto inštrumentom - oleje, pílky, vrtáky a frézy.

Záručné a pozáručné opravy

HSC Industry, spol. s r.o., TrmiceV servisnej činnosti zabezpečujeme záručný a pozáručný opravy pre 3M a Linvatec. Servis poskytujeme aj ďalším zmluvným partnerom na ich zdravotnícku techniku.

Technická úroveň pracovníkov servisu je zabezpečovaná pravidelným školením v zahraničných servisných centrách u výrobcov zdravotníckej techniky.

 

Meno:

Telefón:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje